Τετάρτη 22 Μαΐου 2013

Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ (1-2) τελικό

Μέσα από αυτή την ανάρτηση θα παρακολουθήσετε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του αγώνα. Ο ΠΑΟΚ με νίκη θα είναι στην πρώτη θέση μαζί με τον ΠΑΣ ο οποίος ήρθε ισόπαλος με την ομάδα του Ατρομήτου. Η σελίδα θα ανανεώνεται συνεχώς. Μπείτε στο facebook και κάντε like και γίνεται μέλη της παρέας του paokrevolution για να ενημερώνεστε για όλα τα νέα του ΠΑΟΚ.
Έναρξη της αναμέτρησης με τους ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ στη σέντρα.
4' Πρώτο σουτ για τον ΠΑΟΚ με τον Ρομπέρ, η μπάλα περνάει άουτ
6' Σέντρα σουτ του Ολίσε η μπάλα κοντράρει και περνάει κόρνερ
7' Αντεπίθεση για τον Αστέρα με τον Περόνε να στρώνει με κεφαλιά στον Ράγιος, καθαρίζει ο Γλύκος
8' Εκτέλεση φάουλ από τον Κάτσε(!) μπλοκάρει ο Φούλοπ
13' Μετά από κόντρες η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Σανκαρέ με τον διαιτητή να μην δείχνει κάτι
18' Εκτέλεση φάουλ από τον Βούκιτς, κεφαλιά του Κατσουράνη η μπάλα άουτ
23' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Βούκιτς να πλασάρει τον Φούλοπ αλλά η μπάλα πάνω από την οριζόντια δοκό του Αστέρα
25' Κίτρινη κάρτα στον Λάζαρ για φάουλ πάνω στον Ουσέρο
28' Σουτ του Σαλπιγγίδη ο Φούλοπ με γροθιές διώχνει την μπάλα
*** Ο Ναβάρο στην προθέρμανση
40' Κίτρινη κάρτα στους Κουρμπέλη και Έτο
41' Παράλληλη σέντρα του Τσαμπούρη μπλοκάρει ο Γλύκος
43' Αριστερό σουτ του Λίνο η μπάλα περνάει άουτ
***1 το λεπτό των καθυστερήσεων
46' Αλλαγή για την ομάδα του Αστέρα με τον Ναβάρο στην θέση του Καλαντζή
47' Εκτέλεση φάουλ από τον Ράγιος διώχνει με κεφαλιά ο Σίλντεφελντ
49' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Ολίσε πασάρει τον Κάτσε ο οποίος στρώνει στον Σαλπιγγίδη αλλά το πλασέ είναι χλιαρό και καθαρίζει ο Φούλοπ
62' Κίτρινη κάρτα στον Βούκιτς
63' Φάουλ για την ομάδα του Αστέρα. Ο Ράγιος εκτελεί η μπάλα άουτ
64' Κάφα στην θέση του Σέτι
65' Κίτρινη κάρτα στον Τσαμπούρη
66' Κλάους στην θέση του Σαλπιγγίδη
67' Εκτέλση φάουλ του Βούκιτς η μπάλα ελάχιστα άουτ
71' Σουτ του Λίνο πέφτει και μπλοκάρει ο Φούλοπ
73' Απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Βούκιτς να σουτάρει ανενόχλητος αλλά η μπάλα περνάει άουτ
74' Γεωργιάδης στην θέση του Βούκιτς
77' ΓΚΟΟΟΛΛΛΛΛ 0-1 ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΟ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΣΑ ΤΟΥ ΡΟΜΠΕΡ
79' Λένστε στην θέση του Ντε Μπλάσις
80' ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛΛ 0-2 ΜΕ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ
81' Σουτ του Ράγιος η μπάλα άουτ
85' Λόρενς στην θέση του Ολίσε
89' Κόκκινη κάρτα στον Σίλντεφελντ και κίτρινη κάρτα στον Κλάους και πέναλτι για τον Αστέρα
90' Εκτέλεση από τον Περόνε και 1-2